Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

Berjan Reklam Dış Ticaret LTD.ŞTİ. sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer alıp, sermayesine ve yönetimine katıldığı şirketler arasında koordinasyonu sağlamak, sevk ve idare edilmelerini temin etmek, planlama, pazarlama ve mali işler, finansman ve fon yönetimi, hukuk, insan kaynakları, bilgi işlem alanlarında gelişmiş tekniklerle çalışmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Şirket'in faaliyet konusu reklam malzemeleri indoor ve outdoor üretimi, reklam danışmanlık ve ajans hizmetleridir.

Şirket reklam malzemeleri alanında 1990 yılından beri faaliyet göstermekte olup, reklam sektöründe ihtiyaç duyulan yeniliklerin ve teknolojinin önderliğini ve önceliğini sürdürmektedir. Şirketin ticari merkezi, İstanbul Maltepe'dir.

Vizyonumuz;

1990 yılından beri bu sektör içerisinde hizmet vermekteyiz. Bu yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelere dayanarak sizlere en ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaya çalışıyoruz. Amacımız, sizlere daha iyi hizmet etmek, gelişen teknolojiyi takip ederek sizlere aktarmaktır. Çok geniş olan ürün yelpazemiz içerisinde aradığınız herşeyi bizde bulacağınıza inanıyoruz.

 

Alanında En Doğru, Sonsuza Doğru..